Waves merkezi olmayan kripto para birimlerinden biridir. Kripto paralar arasından sıyrılmasını sağlayacak birçok yeni özelliğe sahip Waves Coin’de ilk dikkat çeken yeni kripto para yaratılmasına yardımcı olması. Onun dışında Waves Coin transfer hızı ve merkeze sahip olmayan piyasasıyla birlikte dikkat çekiyor. Waves bloklarını ortalama 2 dakika içerisinde çözümleyebilir ve hızlı transferle Waves Coinlerini hesabınıza transfer edebilirsiniz. Diğer coinlere göre hızı üst düzeyde. Örneğin Bitcoin’in transfer hızı 45 dakikayı bulabilmektedir.

Waves’la Kendi Coininizi Oluşturma

Waves yaptığı yeniliklerle coin piyasasında zaten adını çoktan duyurmuş durumda. Özellikle Waves zincirleri arasında kendi kripto para biriminizi oluşturabiliyorsunuz. Sistem bu işlem için, 1 Waves Coin almakta. Artık sizin de Waves zincirleri içerisinde kendinize ait bir kripto para biriminiz olabilir.

Waves’in kendine ait borsası hem detaylı hem de görsel olarak diğer coinleri yine sollamaktadır. Borsanın bir merkeze ait olmaması yani sizin cüzdanınızda birikmesi sebebiyle hacklenmesi neredeyse imkansızdır.

Waves Madenciliği Yapılabilir Mi?

İşin en ilginç tarafından biri de bu, Waves içerisinde bir madencilik bulunmuyor. Sistem üzerinde 100 milyon Waves Coin katılımcılara dağıtıldı ve maden hizmeti kapatıldı. İşlem ücretleri yöntemiyle Waves Coin kazanmayı deneyebilirsiniz. Waves Coin sahibi olmanız bu transfer ücretlerindeki komisyonu almanız için yeterli. Herhangi bir işlemci, ekran kartı gibi araca ihtiyacınız yok.

Peki Waves Coinin Geleceği Ne Olacak?

Waves kimileri tarafından geleceği olmayan kripto para olarak görülse de çoğu uzman tarafından geleceğin en önemli coinlerinden biri olacağı savunulmaktadır. Özellikle coin piyasasına getirmiş olduğu yeniliklerle dikkat çeken Waves uzun vadede iyi bir yatırım aracı olacağa benziyor.

Yorum Yap

E-mail adresiniz gözükmeyecektir.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>